Rosie Rushton „Sesučių Dašvud meilės paslaptys“

sesučių dašvus meilės paslaptys Būkite pažįstami – sesutės Dašvud:

Elė – praktiškai mąstanti mergaitė. Tai kodėl jos mintys dieną naktį seka paskui Bleiką? Jos tarsi nematomu siūlu pririštos prie to bjauriausios pamotės numylėtinio sūnėno, Elei neprieinamo vaikino.

Ebė – pagrindinė šeimos dramų veikėja ir būsimoji tikro teatro scenos žvaigždė, tvirtai įsitikinusi savo sėkme. Ji įsimyli Hanterį – karštakošį, lengvabūdišką jauną vyrą, vietos politikų šeimos atžalą. O rokeris Nikas karštai pamilsta Ebę. Jis – neslepiantis savo romantiškos sielos vaikinas.

Džordžė – jauniausioji sesutė, tikra padauža. Berniukai jai tik draugai arba varžovai… Tačiau tik tol, kol vienas jų ima žiūrėti į ją kitokiomis akimis…

Sesutės Dašvud neteko labai brangių namų. Jos buvo priverstos persikelti į mažytį pajūrio kaimelį. Netrukus sesutės patiria tai, apie ką tik svajodavo. Naujieji namai tampa vieta, kurioje visai nelauktai joms atsiskleidžia meilės paslaptys. Šie slėpiniai sušildo liūdinčias sesučių širdis ir nugiedrina naujų namų padangę.

Tai paprasta, miela ir nuotaikinga knyga. Kažko stebinančio aš ten nepamačiau, bet blogai tikrai nebuvo. Pasakysiu tiesiai – pradžia nelabai sudomino, bet bėgant laikui, istorija įgavo pagreitį.

Kas šią istoriją padarė išskirtine, tai dvi nelaimės, pakeitusios šeimos gyvenimą. Ne viena, o dvi. Kartais man atrodė, kad tai nebuvo labai gerai, nes pirmoji knygos pusė buvo d4l to kiek ištempta. Aš norėjau paskaityti daugiau apie „naująjį“ šeimos gyvenimą, prasidėjusį nuo persikraustymo į Norfolką. Ta dalis man buvo įdomesnė ir dinamiškesnė.

Kaip jau supratote iš anotacijos, visa istorija sukasi apie tris seseris ir jų meilės reikaliukus. Labiausiai man nepatiko Ebės personažas – kaip ir parašyta, ji dramatiška mergina, kuriai visų ir visko reikia. Ebė man pasirodė be galo naivi ir jau kelintą kartą matau veikėją, kuri tikisi, kad viskas jai bus paduota ant lėkštutės.

trys sesės_sesučių daššvud meilės paslaptysDžordžė, jauniausioji sesuo, buvo pati nerūpestingiausia, apie kurią buvo nelabai daug parašyta antroje knygos pusėje. Elė buvo ta sesuo, kuri lyg antra mama, viskuo rūpinasi (na, juk ji ir vyriausioji). Ji darė viską gana apgalvotai, bet su vaikinu elgėsi keistai. Daugelis merginų knygose taip elgiasi, bet tikrai užknisa, kai mergina net neduoda pasisakyti vaikinui, kuris yra ją iki ausų įsimylėjęs. Tai neretai sugadina mano nuomonę apie heroję, bet intrigų juk reikia, ar ne? 🙂

Man ypač patikdavo, kai seserys susivienydavo ir pašnibždomis apkalbinėdavo ar tiesiog keikdavo tėčio naująją žmoną Pandorą, kuri, iš tiesų, buvo nemalonus žmogus. Šypsodavausi, kai knygoje nuskambėdavo panašūs kaip šie pareiškimai: „Tuoj apsivemsiu. <…> Tai pasistenk apvemti ją (Pandorą)“. Nors ir ne dėl kilnaus elgesio, vis tiek tai suvienydavo seseris ir pralinksmindavo skaitytoją.

Kaip jau ir minėjau, ši knyga nėra prasta, bet nėra ir super ypatinga. Skiriu jai 3 balus (max. 5), nes nepamačiau kažko, kas nustebintų, bet jaučiuosi gana gerai praleidusi laiką. Nesigailiu, kad skaičiau, tad ir Jums patariu – jei, pavyzdžiui, bibliotekoje pamatysite šią knygą, galite drąsiai ją neštis namo!

Knygų pamišėlė

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: