Susan Ee „Pasaulis po to“

Patariu neskaityti šios apžvalgos, jei neskaitėte knygos „Angelų įsiveržimas“!

pasaulis-po-to_z1Antrojoje serijos dalyje PASAULIS PO TO žmonės buriasi ir slepiasi civilizacijos griuvėsiuose, stengdamiesi išlikti. Išsigelbėję nuo angelų antpuolio, jie trokšta keršto. Peidžė prapuola. Jos ieškodama Penryn keliauja ištuštėjusiomis ir paslaptingomis San Fransisko gatvėmis ir slapta viliasi sutikti Rafą. Kur dingo visi gyventojai? Kodėl miestas toks tuščias?

Tuo tarpu Rafas rūpinasi, kaip atgauti savo sparnus, – juk be jų negali grįžti į angelų pasaulį ir vėl tapti lyderiu, arkangelu. Jis nežino, kad Penryn gyva. Ar pavyks jiems susitikti? Ką jis pasirinks: sparnus ar liesutę žmonių dukterį?

Nedelsdama ėmiau antrąją knygą apie Penryn. Pirmoji paliko „ant kabliuko“, tad nieko nelaukus, skaičiau. Ir… supratau, kad šioje knygoje veiksmo daugiau nei pirmojoje, bet mažiau romantikos. O Pamišėlei skaitant jos reikia…

Taigi, viskas prasideda nuo to, jog Penryn visus išgąsdina kaip baubas, prisikėlęs iš mirusiųjų. Ir tuomet aplinkiniai supranta, jog su šia šeima nėra viskas gerai: motina ištisai meldžiasi dievams/demonams ir kažką burba gomuriniu balsu, vyresnioji dukra prisikelia iš numirusių lyg niekur nieko, o mažoji vargšelė, jaunėlė Peidžė, atrodo kaip monstriukas iš kurio gali tikėtis bala žino ko.

world after _penryn and raffeO kur tuo metu Rafas? Angelas kovoja už dėl savo sparnų ir nė nenumano, jog jo bendrakeleivė (galbūt jau ir draugė) Penryn yra gyva bei turi vaikino kardą. Šis kardas yra vienintelis susisiekimo įrankis, kuris padeda į istoriją įpašyti ir Rafą, antraip mes jo nė nepamatytumėm. Vat tame ir yra, mano manymu, knygos minusas. Rafas pasirodo tik pabaigoje, o ir tai apie šiuos jaunuolius mažai teprašyta…

Šioje knygoje buvo akivaizdžiai daugiau veiksmo nei pirmojoje dalyje. Čia šaudė, gaudė, tai pasirodydavo skorpionai –  nuo visko gniaužė kvapą ir knygą nedavė ramiai atsipūsti. Tiems, kas ypač mėgsta knygas, kupinas įtampos – „Pasaulis po to“ puikus pasirinkimas.

Trečioji dalis pasirodys tik 2015 metais ir kai aš tai sužinojau, nuliūdau. Nors antrojoje knygoje trūko romantikos, o bus dar 3 dalys, aš manau, jog jos dar sulauksiu. 🙂

Knygai skiriu 4 balus (max. 5). Manau patys jau supratot, kodėl taip nutiko. Džiaugiuosi, jog atradau šią seriją ir kol kas žadu skaityti ją toliau. Vis dėlto, įdomu ar autorė neišsisems ir turės ką rašyti dar 3-ose dalyse. Ši knyga tikrai intriguoja savo pavojais, įtampa ir veiksmu.

 

Reklama

Komentarų: 1

    Atgalinė citata

    1. Susan Ee „Laikų pabaiga“ | Pamišusi dėl knygų

    Parašykite komentarą

    Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

    WordPress.com Logo

    Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

    Google photo

    Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

    Twitter picture

    Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

    Facebook photo

    Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

    Connecting to %s

    %d bloggers like this: