Jamie McGuire “Aš ir ji. Vaikščiojanti katastrofa“

cdb_As-+-ji-Vaiksciojanti-katastrofa_p1Ši istorija turi dvi medalio puses: „Aš ir jis. Tikra katastrofa“ įvykiai perteikiami Ebės akimis, o knygoje „Aš ir ji. Vaikščiojanti katastrofa“ metas išgirsti Treviso versiją.

Mirštančiai motinai Trevisas prisiekė karštai mylėti ir kovoti už tai, ką myli. Tačiau ar Ebė ir Trevisas tarpusavyje įsiplieskusią meilę vertina vienodai? Ar šis savimyla, keičiantis merginas lyg kojines, gali vertinti pastovius santykius?

Knygoje „Aš ir jis. Tikra katastrofa“ pasakotoja – Ebė, tad dabar atėjo eilė pažvelgti į istoriją Treviso akimis.

Knygoje atskleidžiama įtraukianti, nenuobodi ir beprotiškai pagauli dviejų žmonių meilės istorija. Ebė ir Trevisas lyg ugnis ir vanduo, visiškos priešybės, tačiau netikėtai užklupusi aistra sujaukia jųdviejų gyvenimus.

Po kelių knygų, kuriose romantikos nebuvo daug, gavau jos apsčiai ir tik dėl „Aš ir ji. Vaikščiojanti katastrofa“! Pirmoji knyga man labai patiko, tad tempiau kuo ilgiau, kad neskaityti šios, pataupyti malonumą kuo ilgiau. Bet štai priėjau ribą, kuomet tiesiog spirgėjau perskaityti šią knygą. 🙂

Kaip jau minėjau, tai yra antroji dalis knygos „Aš ir jis. Tikra katastrofa“, bet tai yra ne visai tiesa. Šioje knygoje atpasakojami tie patys įvykiai (na, pridėjus dar kelis), bet viskas rašoma iš Treviso Medokso pusės. Taip, šis vaikinas švyti savo drąsa, jėga, užsispyrimu ir kiek laisvu gyvenimo būdu iki tol, kol pasirodo Ebė.

Visuomet maniau, jog moteriai rašyti vaikino ar vyro vardu yra be galo sunku, bet matau, kad autorei Jamie McGuire tai pasisekė labai gerai ir įtikinamai! Šioje knygoje labai gerai atskleistas Treviso požiūris į gyvenimą, meilę ir pan. Šioje knygoje, skaitytojas išvydo ir prologą bei epilogą. Prologas buvo labai liūdnas, bet mes sužinome, kodėl Trevisas toks užsidegęs „turėti“ Ebę. Skaitydama pirmąją knygą, galvojau, kad Trevisas daug labiau nerūpestingesnis ir ne toks dėmesingas. Jis pastebi tokias detales, kurių Ebė niekada nepamatydavo.

907524_3029526394008_718362393_nŽinot, man gavosi maišalynė galvoj: kai skaičiau istoriją iš Ebės pusės, Trevisas man atrodė toks vargšelis, man jo būdavo gaila, o Ebė atrodė tokia savanaudė. Skaitant šią knygą, neretai būdavo atvirkščiai. Bet pabaigus knygą lyg ir supratau, jog man vis tiek Trevisas atrodo nuskriaustas, o Ebė – pati nesuprantanti ką daro mergina.

Pasikartosiu iš pirmosios knygos apžvalgos, man labai patiko antraplaniai veikėjai! Labai labai! Kai kuriuos pamačiau kiek kitokius nei pirmoje knygoje, pvz. Šeplis; Parkeris, supratau, jog man labai nepatinka (bet manau, jog visiems taip), man labai patiko Medoksų vyrai, šioje knygoje neretai mes išvystamą Trentoną, Treviso brolį, kuris vis skuba šiam į pagalbą.

Šiai knygai žadėjau skirti 4 balus, bet pabaiga viską taip gražiai vainikavo, kad negaliu atsispirti norui šiai knygai parašyti maksimalų balų skaičių – 5. Esu patenkinta, kad perskaičiau šią istoriją iš abiejų pagrindinių veikėjų pusių, tikrai nesigailiu. Kadangi pabaigoje truputį papasakojama apie Ebės ir Treviso ateitį, galbūt aš norėčiau sužinoti ir apie Amerikos bei Šeplio gyvenimus po kelerių metų. Žinau, jog autorė rašo knygas apie kitus Medoksų brolius, labai mielai jas perskaitysiu. Tikrai patariu šias knygas tiems, kuriems norisi mielos, šiltos ir romantiškos istorijos!

Su meile

pamišusi dėl knygų 🙂

Reklama

Komentarų: 2

  Atgalinė citata

  1. Top 10 romantiškiausių knygų | Pamišusi dėl knygų
  2. Top 10 prajuokinusių knygų | Pamišusi dėl knygų

  Parašykite komentarą

  Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

  WordPress.com Logo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Google photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Twitter picture

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Facebook photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Connecting to %s

  %d bloggers like this: