Top 10 gražiausių knygų viršelių

top10wednesdaylongTaigi taigi taigi… Nauja rubrika pamišėlės puslapyje! I’m so excited! Tikiuosi ir Jums, blog’o skaitytojai, ji patiks! Primenu, jog šios rubrikos sulauksite kas dvi savaites ir temos kiekvieną kartą bus skirtingos. 🙂

TOP 10 GRAŽIAUSIŲ KNYGŲ VIRŠELIŲ

Top 10 gražiausių knygų viršelių:

  1. Gražina Karaliūnė „Emos sala“ – skaičiau šią knygą gana seniai, tada ji man labai patiko, bet šiuo metu galvoju– banali knyga, kuri sukelia momentinį žavesį ir tik tuomet, jei dar neskaitei „Bado žaidynių“, „Divergentės“ ir dar daugelio serijų (tuo metu man taip ir buvo), bet viršelis man visuomet buvo labai gražus.
  2. Kiera Cass „Atranka“ – šios dalies man atrodo turbūt gražiausias viršelis visoje serijoje.
  3. Suzanne Collins „Bado žaidynės“ – visos serijos viršeliai man patiko, nuteikia tokioms emocijoms, kokia knyga ir bus, gal kiek per daug egzotikos, bet pirmasis viršelis man vis tiek labai gražus.
  4. Rainbow Rowell „Eleonora ir Pakas“ – pieštinis viršelis, kuris paprastas, bet labai mielas, gražus ir puikiai tinkantis šiai knygai.
  5. J. A. Redmerski „Beveik niekada“ – knyga, kurią skaičiau 2014 metais, prieš sukurdama šį tinklaraštį. Viršelis atrodo paprastas, bet simpatiškas (ir tos merginos plaukai labai gražūs) Kadangi gavau antrąją jos dalį, manau sulauksite šios knygos apžvalgos.
  6. Theo Lawrence „Mistinis miestas“ – šį kūrinį skaičiau taip pat iki įkuriant blog‘ą. Viršelis užburia savo magija ir stebuklingumu.
  7. John Green „Aliaskos beieškant“ – knyga, kurios iki šiol neskaičiau (gėda man), bet ją perleidžia! Ir perleidžiant šią knygą, parinktas viršelis yra vienas iš originalių ir jis man labai patinka.
  8. Gayle Forman „Tik viena diena“ – viršelis paprastas ir mielas, bet visuomet, kai žiūriu į lentyną, patraukia mano akį (ypač man patinka mėlynas nagų lakas 🙂 )
  9. Charlaine Harris Sukės Stekhaus serija – iš šios serijos esu skaičiusi 3 knygas. Man patinka tai, kad per daug nesiverčiama per galvą ir viršelis kiekvienai daliai yra parinktas tas pats, tik spalva pakeista. Atrodo žaviai ir paslaptingai.
  10. Stephanie Perkins „Lola ir vaikinas iš gretimo namo“ – man labai labai patinka šiai knygai apipavidalinti spalvos. Jos tokios švelnios ir gražios, bet kartu – kiek neįprasta ant knygų tokias matyti. Galbūt jos tokios, kaip pati Lola?

Su meile,

pamišusi dėl knygų ♥

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: