Top 10 romantiškiausių knygų

top10wednesdaylongBesiruošdama šiam trečiadieniui, vis mąsčiau, kokia galėtų būti šiandienos tema. Ją man pakišo visame pasaulyje minima šventė – visai neseniai buvo Valentino diena. Pagalvojau – kodėl gi ne?

Tie, kas yra pamišėlės blog’o nuolatiniai lankytojai ir skaitytojai, manau, pastebėjo, jog man labai patinka romantiškos knygos. Dažniausiai kiekvienoje knygoje ieškau romantinės linijos. Nesu mėgėja tokių romantinių knygų, kuriose įsimylėjėliai kiekviena puslapyje nagrinėja savo jausmus ir apie nieką kitą negalvoja. Tobuliausios knygos man yra tokios, kuriose susipina veiksmas, intriga, nagrinėjama opi jaunimui problema ir, žinoma, meilė!

top 10 romantiškiausių knygų

Top 10 romantiškiausių knygų:

 1. Rainbow Rowell „Eleonora ir Pakas“ – tokia miela, švelni, graži natūrali knyga, kurioje aprašoma jausminga pirmoji dviejų paauglių meilė.
 2. John Green „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ – taip pat jausminga, sukrečianti istorija.
 3. Jamie McGuire „Aš ir jis. Tikra katastrofa“ (taip pat „Aš ir ji. Vaikščiojanti katastrofa“) – knygos, kurios užburia savo romantika ir svaiginančia meilės istorija, kurioje ne tik nerimaujame dėl pagrindinių veikėjų, bet ir juokiamės kartu su jais. Nežinau kodėl, bet šio knygos gana gerai nuteikia. Jei ieškote ko nors lengvo ir saldaus – Jamie McGuire kūryba kaip tik Jums!
 4. Stephanie Perkins “Ana ir prancūziškas bučinys”– Paryžius. Viską galima apibūdinti vienu žodžiu.
 5. Gayle Forman „Jei pasilikčiau“ – tikrai jausminga knyga, kurioje skaitytojas skaudžią meilės istoriją, verčiančią susigraudinti. Pasirinkta neeilinė situacija: mergina patenka į avariją, netenka tėvų bei brolio. Koks bus jos pasirinkimas – likti ar išeiti?
 6. Maggie Stiefvater „Virpėjimo“ serija – visa serija yra ne tik pilna vilkų kvapo, įtampos, veiksmo, bet ir romantikos. Pagrindiniai veikėjai Greisė ir Semas – be galo mieli, skaityti apie jų meilę buvo vienas malonumas!
 7. Jennifer Echols „Deginant tiltus“ – tikrai neįprasta, nebanali istorija. Maištininkė mergina susipažįsta su jaunu… policininku! Šmaikšti, jautri, įdomi ir saldi istorija.
 8. Huntley Fitzpatrick „Mano gyvenimas šalia“ – tai knyga, apie dviejų skirtingų žmonių meilę – merginos, kuri gyvena gražiuose namuose su savo mama, bet nesijaučia laiminga, ir vaikino, laimingo ir turinčio didžiulę šeimą. Šių dviejų jaunuolių pasauliai susikerta ir taip prasideda be galo graži istorija.
 9. A. Redmerski „Beveik niekada“ – šios istorijos metu, skaitytojas leidžiasi į kelionę, kurioje susipažįsta ir įsimyli pagrindiniai veikėjai Kemrina ir Endrius. Knyga nuotaikinga, kartais liūdna, aistringa, saldžiai romantiška (viso šito kartais gal net kiek per daug). Šis kūrinys puikiai tinka išsiilgusiems tikrai jausmingo romano.
 10. Lauren Oliver „Delirium“ serija – dar viena serija, kurią skaičiau iki blog‘o sukūrimo. Labai patiko, o ir pagrindinė tema yra meilė. Verta perskaityti.

Su neblėstančia meile Jums ir knygoms,

pamišusi dėl knygų ♥

Komentarų: 1

  Atgalinė citata

  1. “Pamišusiai dėl knygų” – 1-eri!!! | Pamišusi dėl knygų

  Parašykite komentarą

  Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

  WordPress.com Logo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Google photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Twitter picture

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Facebook photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Connecting to %s

  %d bloggers like this: