Top 10 prajuokinusių knygų

top10wednesdaylong

Sveiki visi! Sulaukėme dar vieno trečiadienio, kuris pamišėlės tinklaraštyje bus… linksmasis! Būtent tokia ir yra šio trečiadienio tema – dešimt knygų, kurios privertė šypsotis, kikenti ar juoktis balsu! 🙂

Man be galo patinka tokios knygos, nes būtent skaitydama jas, jaučiuosi gerai leidžianti laiką! Manau, jog daug žmonių, norėdami gerai praleisti laiką, tikisi pasijuokti iš knygoje aprašomų situacijų. Todėl siūlau Jums pažvelgti į dešimtuką knygų, pralinksminusių ir gerai nuteikusių mane!

top10prajuokinusiųknygų

Top 10 prajuokinusių knygų:

  1. Terence Blacker „Du viename“ – šią knygą skaičiau jau gana senokai, bet vis dar prisimenu, kaip skaitydama juokiausi balsu, kikenau ir iš mano veido nedingo šypsena. Nors knyga kartu nagrinėja keletą rimtų problemų, istorija iš ties šmaikšti. 🙂
  2. Meg Cabot „12 dydis – nestora“ – ši knyga yra mano pati mėgstamiausia Meg Cabot knyga. Vis prisimenu, kaip linksmai aš ją skaičiau, o vėliau taip norėjau (ir vis dar noriu) kitų dalių savo lentynoje. Labai linksma istorija!
  3. John Green „Popieriniai miestai“ – knyga, kurioje taip pat gausu šmaikščių epizodų, kurių metu, tikiu, juokiausi ne aš viena. Ypač dažnai juoką keldavo situacijos, kuriose matydavome pagrindinio veikėjo draugus.
  4. Stephanie Perkins „Ana ir prancūziškas bučinys“ – šioje knygoje tikrai netrūksta linksmų epizodų! Kūrinys labai šmaikštus, žavus, gerai nuteikiantis todėl norisi skaityti šią knygą dar ir dar.
  5. Astrid Lindgren „Pepė Ilgakojinė“ – tiesiog negaliu nepaminėti šios knygos būtent šiame sąraše. Vis prisimenu, kaip aš juokdavausi iš Pepės nuotykių. Betgi kas iš jų nesijuokė?
  6. Jamie McGuire „Aš ir jis. Tikra katastrofa“ bei „Aš ir jis. Vaikščiojanti katastrofa“ – ne tik mielos, bet ir šmaikščios knygos, kurias skaitydama tikrai neretai kikenau. O labiausiai mane linksmino antraplaniai veikėjai, kurių buvo tikrai nemažai!
  7. Meg Cabot „Plepalų karalienė“ – o, negali būti – kartojasi autoriai! Vis dėlto tai suprantama, juk autoriaus stilius yra toks ir ne kitoks. Tai dar viena šios rašytojos knyga, kurią skaitydama linksmai leidau laiką bekikendama.
  8. Astrid Lindgren „Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“ – nei viename sąraše dar nebuvo, jog taip kartotųsi rašytojai. Bet tiems, kuriems jau duota mokėjimas prajuokinti skaitytoją, tai neatimsi to. Ši dar viena mano vaikystės knyga, kurios tikrai nepamiršiu visą savo gyvenimą! Mažylio ir Karlsono nuotykiai prajuokins ne tik vaikus, bet ir suaugusius ar senelius! 🙂
  9. Kiera Cass „Atranka“ ir „Elitas“ – knygos, kurias skaitydama ne vieną ir ne du kartus kikenau. Mane vertė juoktis Amerikos maištingumas, kikenti – neretai santykiai tarp Maksono ir Amerikos, bet labiausiai – kambarinės. Tikrai. Šios trys Amerikos padėjėjos tikrai žavios ir gebančios ne tik nuteikti rimtai, bet ir prajuokinti!
  10. Charlaine Harris „Miręs iki sutemų“ – knyga, kurioje, manau, galima atrasti ir juodojo humoro bei ironijos. Santykiai tarp skirtingų rūšių neretai priveda prie komiškų situacijų.

Gerų ir linksmų Jums akimirkų su knyga rankose!

Pamišusi dėl knygų 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: