Meg Cabot „12 dydis – nestora“

12 dydis-nestoraHeteros Vels, 28-erių metų buvusios popžvaigždės, koncertai bei minios klykiančių gerbėjų, deja, lieka praeityje. Be to, jos tėtis sėdi kalėjime, mama pabėga į Buenos Aires, iššvarinusi dukters banko sąskaitą, o mylimąjį baigia nuvilioti naujausia Amerikos popmuzikos sensacija. Tad Heterai nelieka nieko kito, tik malšinti liūdesį… Kit Kat šokoladukais, kuriuose, kaip paaiškėja, ir glūdi dauguma bėdų…

 Kai situacija tampa kone beviltiška, Hetera apsisprendžia pradėti naują gyvenimą. Jos nuomone, buvimas paauglių dievaite neturi nieko bendro su gyvenimu nuostabiame rausvo smiltakmenio name ir dar su gražuoliu privačiu detektyvu, kuris, kaip ji tikisi, vieną dieną taps jos vaikinu. Bet kai prasideda keisti dalykai, Hetera vėl atsiduria prožektorių šviesoje, tik šį kartą pasirodo kaip drąsi detektyvė.

Tie, kurie seka pamišėlės tinklaraštį, manau įsitikino, jog esu didelė Meg Cabot knygų gerbėja ir nekantrauju perskaityti tas, kurių dar nebuvau paėmusi į rankas. Šį kartą noriu jums pristatyti knygą, kuri buvo mano pirmoji pažintis su šia autore!

Tai ganėtinai šmaikšti ir linksma knyga apie jauną merginą, buvusią dainininkę, Heterą, kuri po patirtų nesėkmių lavinos, nusprendžia įsidarbinti į bendrabutį, kuriame staiga pradeda dėtis nematyti dalykai. Hetera tampa  kone detektyve, norėdama išsiaiškinti, kur čia šuo pakastas.

Merginos gyvenimas paskutiniu metu iki istorijos nebuvo rožėmis klotas. Nors ji buvo garsi dainininkė, turėjo vaikiną ir buvo gana sėkminga persona, netikėtai viskas sudužo. Jos tėvai veikia bala žino ką, su vaikinu Hetera išsiskyrė, dainininkės karjera baigta. Merginos gyvenimas dužo į šipulius (nors, manau, tik jai pačiai taip atrodė). Hetera apsigyveno pas savo buvusio vaikino brolį, padėjo jam tvarkytis šūsnyje sąskaitų, dirbo beveik buhaltere, todėl vaikinas leido jai pasilikti. Vis dėlto Hetera įsidarbino tame bendrabutyje, kur ir prasideda visas istorijos įdomumas.

cover-size-12-is-not-fatKnyga tikrai šmaikšti ir įtraukianti, mano, kiekvienas skaitytojas linksmai praleis laiką su šia knyga rankoje. Kūrinyje tikrai daug spalvingų ir įdomių veikėjų, kiekvienas jų turi savo istoriją, apie juos knygos eigoje sužinome vis daugiau ir daugiau. Vien Hetera, mano manymu, yra įdomi ir kiek neįprasta veikėja, tikrai nėra daug knygų apie buvusias dainininkes, kurios stengiasi po nuopuolio vėl atsistoti ant kojų. Knygoje „12 dydis – nestora“ pagrindinė veikėja ir ją supantys žmonės privers šypsotis, juoktis, gal net susimąstyti.

Man patiko faktas, jog viena svarbiausių knygos detalių yra detektyvas. Hetera patenka į bendrabutį, kuriame mirė jauna mergina ir niekas nežino, atrodo, ir nenori žinoti, kas jai nutiko, todėl jauna mergina imasi detektyvės vaidmens ir bando išsiaiškinti, kas čia įvyko, kaip tai įvyko ir kodėl. Jos „tyrimo“ metu nutinka daug įdomių dalykų, kurie tik dar labiau skatina Heterą veikti ir nesėdėti rankų sudėjusiai.

Knygai skiriu 5 balus (max. 5)! Knyga tikrai šmaikšti ir įdomi, vis prisimenu, kokioje padėtyje buvau, perskaičiusi šią knygą. Aš taip norėjau kitos dalies, mat iš viso šioje serijoje yra 5 knygos. Kada nors aš jas tikrai perskaitysiu… Ši knyga kadaise buvo mano pirmoji pažintis su autore ir, tikiu, jau pastebėjote, kad tikrai nenusivyliau. Kitą kartą, kai būsiu bibliotekoje, bėgsiu kuo greičiau ieškoti kitų šios autorės knygų, o Jums patariu – jei norite linksmai praleisti laiką su knygą rankose, griebkite „12 dydis – nestora“!

Reklama

Komentarų: 5

  Atgalinė citata

  1. TOP 10 knygų, kurias norėčiau perskaityti dar kartą | Pamišusi dėl knygų
  2. TOP 10 knygų, kurios turėtų būtų Jūsų paplūdimio krepšyje | Pamišusi dėl knygų
  3. TOP 10 mėgstamiausių pagrindinių veikėjų | Pamišusi dėl knygų
  4. “Pamišusiai dėl knygų” – 1-eri!!! | Pamišusi dėl knygų
  5. TOP 10 man labai patikusių knygų, kurios nėra itin populiarios | Pamišusi dėl knygų

  Parašykite komentarą

  Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

  WordPress.com Logo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Google photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Twitter picture

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Facebook photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Connecting to %s

  %d bloggers like this: