TOP 10 knygų, kurias norėčiau perskaityti dar kartą

top10wednesdaylong

Sveiki, mieli knygų mylėtojai!

Šiandien pristatau Jums trečiadieninę temą, kuri priverčia pajusti nostalgiją… Rinkdama knygas šiam dešimtukui, šį jausmą jaučiau ne kartą ir ne du – vėl susimąsčiau ir mano atmintyje iškilo gal net kiek primirštos knygos, bet tikrai sužavėjusios mane! Vis dažniau ir dažniau galvoju, jog reikia iš naujo perskaityti sužavėjusius kūrinius, bet kodėl taip ir nepadarau – tikslaus atsakymo neturiu. Galbūt tai yra noras skaityti naujas knygas lentynoje, darbų lavinos ir panašiai. Bet neabejokite, mano širdis verčia kartais prisiminti mano apačioje paminėtus kūrinius ir prisiminti, ką jaučiau juo skaitydama…

TOP 10 KNYGŲ, KURIAS NORĖČIAU PERSKAITYTI DAR KARTĄ

TOP 10 knygų, kurias norėčiau perskaityti dar kartą:

  1. Suzanne Collins „Bado žaidynių“ trilogija – ši serija yra mano pati mėgstamiausia, todėl, manau, suprantama, jog tikrai noriu ir žadu perskaityti visas tris knygas iš naujo, įsiliedama iš naujo į įvykių sūkurį Paneme ir Ketnės gyvenimą. Ši serija manyje sukėlė begales įvairiausių emocijų ir jei dar neskaitėte šios trilogijos, tai būtinai turite tai padaryti!!!
  2. Rainbow Rowell „Eleonora ir Pakas“ – tokia graži ir švelni meilės istorija! Mano prisiminimai apie šią knygą yra vieni gražiausių. Šiame kūrinyje pasakojama apie sudėtingą dviejų paauglių meilės istoriją, jų gyvenimus, kurie nėra rožėmis kloti. Ši istorija yra tokia romantiška ir natūrali, kad prisiminus Eleonorą ir Paką, atrodo, jog viduje pasklinda šiluma…
  3. Veronica Roth „Divergentė“ – nežinau, kodėl, bet noriu dar kartą perskaityti tik pirmąją knygą. Galbūt taip dėl visos serijos pabaigos… Nes, na žinot, pabaiga… Vis dėlto perskaičiusi “Four”, labai panorau vėl į viską pažvelgti iš Beatričės perspektyvos.
  4. Keary Taylor „Ko aš nepasakiau“ – tai man be galo patikusi knyga, kuri įkvėpė, motyvavo ir privertė pažvelgti į gyvenimą truputį kitaip, manau, vien todėl šią knygą verta skaityti dar kelis kartus.
  5. J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“ – kūrinys, kurį skaičiau senokai, bet per kelerius metus tikrai daug įvyko ir gal tai privers kitaip pažvelgti į šią man labai patikusią knygą. Manau, kiekvienas jaunas žmogus turėtų perskaityti „Rugiuose prie bedugnės”!
  6. John Green „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ – knyga, pravirkdžiusi ne tik mane, bet ir pusę pasaulio skaitytojų… Jautri istorija, po kurios taip pat bent truputėlį pasikeičia požiūris į supantį pasaulį. Taip pat tai tokia romantiška istorija, kad norisi dar kartą leistis į nuotykį su pagrindiniais veikėjais.
  7. Stephanie Perkins „Ana ir prancūziškas bučinys“ – šią knygą noriu iš naujo perskaityti ne tik dėl romantiško siužeto, įdomių veikėjų ir įtraukiančio rašymo stiliaus, bet ir dėl Paryžiaus! Apie šį miestą galėčiau skaityti ir skaityti….
  8. Maggie Stiefvater „Virpėjimo“ serija – būtent ši serija mane privertė pamilti vilkus ir vilkolakius, todėl dabar karts nuo karto mielai paimu į rankas knygas, kuriose aprašomi šie gyvūnai ar mitinės būtybės. Labai romantiška serija, kurioje netrūksta ir veiksmo.
  9. S. E. Hinton „Autsaideriai“ – šis kūrinys man labai patiko, vertė susimąstyti apie praeities ir dabarties jaunimą, jų požiūrį į šeimą, draugus, apskritai gyvenimą. Beje, taip pat noriu ir dar kartą pamatyti filmą, kuris sukurstas pagal šią knygą! Nors tai knyga, kurioje nerasi romantikos, rasi kitų dalykų, kurie nebūdingi šiems laikams ir vien dėl to knyga žavi savo neįprastumu tarp visų kitų knygų jaunimui.
  10. Meg Cabot „12 dydis – nestora“ – labai linksma knyga, kuri įtraukė ir prajuokino. Labai norisi ne tik kitas dalis perskaityti, bet ir šią antrą kartą paimti į rankas.

Su meile,

pamišusi dėl knygų 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: