TOP 10 knygų, kurias noriu perskaityti šią vasarą

top10wednesdaylong

Sveiki!

Atleiskit, kad kiek pavėluotai, bet vis tiek labai noriu Jums pristatyti vasariškąjį dešimtuką!

Prasidėjusi vasara leidžia daug dažniau prisėsti prie knygų, skaityti galima ilgai ir kiek tik norisi! Šią savaitę parengiau dešimtuką knygų, kurias labai labai noriu perskaityti šią vasarą! Manau, kiekvienas knygų mylėtojas šiuo metų laiku skaito daug daugiau nei įprastai, todėl tikiuosi, jog ir man 2015 – ųjų vasara bus produktyvi (perskaitomų knygų srityje).

Jeigu norite, galite pasidalinti knygomis, kurias Jūs norite perskaityti per šią vasarą, nes juk tai metas, kai galima atsigriebti ir imtis anksčiau atidėliotų darbų ir knygų! Rašykite pamišėlės Facebook paskyroje arba galite rašyti man elektroninių paštu, kurį rasite puslapio šone! 😉

TOP 10 knygų, kurias noriu perskaityti šią vasarą

TOP 10 knygų, kurias noriu perskaityti šią vasarą:

  1. Katarina Bivald „Miestelio skaitytojai rekomenduoja“ – knyga, kuri, tikiu, tinka tiek saulėtomis vasaros dienomis, tiek šaltais žiemos vakarais. Knygą, manau, apibūdina tiksliausiai toks sakinys – knyga apie knygas ir vien todėl labai nekantrauju perskaityti šį kūrinį.
  2. Jay Asher, Carolyn Mackler „Mūsų ateitis“ – knygos turinys man pasirodė labai neįprastas: mergina ir vaikinas, gyvenantys 1996 metais, sužino, kokie jų gyvenimai bus, kuomet jaunuoliai bus jau suaugę. Labai intriguoja ir įdomu, kaip pasisuks pagrindinių veikėjų gyvenimai.
  3. Maggie Stiefvater „Skorpiono lenktynės“ – skaičiau šios autorės „Virpėjimo“ seriją, kuri man beprotiškai patiko! Tai fantastinis kūrinys, sukurtas apie nematytą pasaulį, todėl tai tik dar labiau intriguoja. Jau gana ilgai laukiu, kol ištrauksiu šią knygą iš knygų stiklainio…
  4. Casandra Clare „Kaulų miestas“ – šią knygą noriu susirasti bibliotekos ir tikrai nekantrauju perskaityti, mat kuo toliau, tuo daugiau girdžiu gerų atsiliepimų apie šios rašytojos kūrybą. Tai dar viena fantastinė knyga, kurią noriu perskaityti šią vasarą, be to – intriguojantis faktas yra tai, jog pagal C. Clare seriją statomas serialas „Shadowhunters“!
  5. Oscar Wilde „Doriano Grėjaus portretas“ – klasika, kuri mane intrigavo jau kelerius metus, kitaip nei daugelis amžiais vertinamų knygų. Ši knyga man pasirodė labai neįprasta, traukianti savo tema, todėl nusprendžiau, jog ir turėčiau kūrinį perskaityti šią vasarą.
  6. Holly Smale „Geek Girl“ – turiu šios knygos popierinį variantą anglų kalbą, todėl ir žadu jį skaityti. Ganėtinai liaupsinama knyga, todėl tik dar labiau norisi susipažinti su siužetu, veikėjais ir išvysti savomis akimis, kas toje knygoje yra gero. Manau, nesu skaičiusi daug knygų apie moksliukus, todėl pavadinimas, anotacija ir pirmasis puslapis mane sudomino jau pirmąją akimirką, pamačius „Geek Girl“.
  7. Šarlotė Brontė „Džeinė Eir“ – knyga, jau senų seniausiai tapusi klasika. Keletą kartų šį kūrinį man rekomendavo draugės, todėl pagalvojau, kad šią vasarą vis dėlto norėčiau pamėginti ją perskaityti.
  8. Colleen Hoover „Slemas“ – romantiška istorija, gana seniai patekusi į mano akiratį. Istorija pasakoja apie merginą pamilusią vaikiną, kuris, pasirodo, yra… jos mokytojas. Tikiuosi, jog jau netrukus šią knygą ištrauksiu iš knygų stiklainio!
  9. Lucy Dillon „Vienišos širdys. Meilė vizginą uodegą“ – esu milžiniška gyvūnų mylėtoja, o ypač – šunų. Nusipirkti šią knygą mane paskatino mintis, jog kūrinyje pagrindinė veikėja paveldi šunų prieglaudą, apsigyvena mažame miestelyje (gal pamenate, kokią meilę jaučių nedidėliams miestams?!) ir susipažįsta su veterinaru. Darosi aišku, jog tai turėtų būti mano svajonių knyga! 🙂
  10. Nicholas Sparks „Įsimintinas pasivaikščiojimas“ – su šia knyga padariau klaidą – visų pirma pamačiau filmą, tada sužinojau, kad filmas yra pagal knygą ir tik tada įsigijau šį N. Sparkso kūrinį. Vis dėlto filmas man labai patiko, verkiau gana daug ir ilgai, ir net nesuprantu pati, kodėl, nusprendžiau, jog noriu perskaityti ir knygą ir pažiūrėti, ar šioji daug skiriasi nuo filmo. Vienintelio ko bijau – kad verksiu taip pat ir vėl…
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: