TOP 10 knygų, kurios turėtų būti Jūsų paplūdimio krepšyje

top10wednesdaylongSveiki, mieli knygų mylėtojai!

Deja, vienas vasaros mėnuo jau prabėgo, bet neverta dėl to liūdėti, nes per ateinančius du mėnesius tikrai įmanoma perskaityti daug linksmų, graudinančių, įtraukiančių ir įdomių knygų!

Šį kartą kviečiu Jus pažvelgti į dešimtuką knygų, kurias geriausia vieta skaityti yra… paplūdimys! Nesvarbu: būsite prie jūros ar prie ežero, patikėkit, šias knygas labai smagu skaityti besikaitinant saulutėje, girdint vėjo ošimą ar vandens čiurlenimą. Tikiuosi susidomėsite mano šį trečiadienį pasiūlytomis knygomis ir jos atsiras jūsų vasariniuose krepšiuose! 🙂

top 10 knygų, kurios turėtų būti jūsų paplūdimio krepšyje

TOP 10 knygų, kurios turėtų būti Jūsų paplūdimio krepšyje:

 1. Stephanie Perkins „Ana ir Prancūziškas bučinys“ – knyga, kuri nukels į Paryžių, kur Jūs bebūtumėt – ar tai būtų saulėta diena paplūdimyje, lietingas rudens rytas ar šaltas žiemos vakaras. Labai lengva knyga, turinti tą cinkelį, kuris privers Jus mylėti aprašomus veikėjus ir neatsitraukti nuo knygos nei per centimetrą.
 2. Stephanie Perkins „Lola ir vaikinas iš gretimo namo“ – tos pačios autorės dar viena nuotaikinga ir lengva knyga, kuri gali priversti skaitytoją lydytis iš mielumo, aprašomo knygoje. Graži, spalvinga ir įtraukianti istorija.
 3. Meg Cabot „12 dydis – nestora“ – kiek pamenu, pati šią knygą skaičiau vasaros metu būdama prie jūros. Labai linksma ir šmaikšti knyga, todėl nenustebkit, jei Jums bekikenant, aplinkiniai paplūdimyje keistai į Jus pažiūrės!
 4. Gayle Forman „Tik viena diena“ – vienas iš dalykų, kodėl ši knyga yra vasariška – kelionės. Pagrindinė veikėja knygoje tikrai nemažai apkeliauja per ganėtinai trumpą laiką, be to – viena iš knygos temų yra savęs ieškojimas, o kada daugiau sulaukti paskatinimo savęs ieškoti, jei ne vasarą?
 5. Meg Cabot „Plepalų karalienė“ – taip pat linksma ir dinamiška knyga, kuri, manau, yra neblogas pasirinkimas skaitymui saulėta vasaros dieną. Nemažai įdomių veikėjų, turinčių neeilinius charakterius, paverčia šią knygą dar juokingesnę, o situacijas – kurioziškas.
 6. John Green „Popieriniai miestai“ – perskaičiusi „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ netikėjau, kad Green‘as galėjo išleisti nors neliūdną knygą! Tirai nuotaikinga knyga, kurioje susipažinsite su Margo, Kvetinu ir jo draugais, kurie yra be galo linksmi ir dažniausiai priversdavo mane balsu juoktis.
 7. Keary Taylor „Ko aš nepasakiau“ – labai graži ir pati iš savęs šilumą skleidžianti istoriją, pavergsianti ne vieno skaitytojo širdį. Pagrindinis knygos veikėjas, pakliuvęs į avariją, nebegali kalbėti. Prasideda įdomi ir prikaustanti jauno žmogaus istorija, kuri nepaliks Jūsų abejingų.
 8. Tammara Webber „Lengvai“ – romantiška ir lengva knyga (pavadinimas įpareigoja), kurioje, keista, bet bus ir veiksmo, ir mielos žmonių draugystės.
 9. Jamie McGuire „Aš ir jis. Tikra katastrofa“ – savo veikėjų ir įvykių gausa pritraukianti knyga. Du visiškai skirtingi žmonės, jų jausmai vienas kitam – ko dar reikia vasaros metu?! Romantiška istoriją, kurią magu būtų skaityti… besileidžiant saulei…
 10. Rick Yancey „Penktoji banga“ – manau, atsiras bent vienas žmogus, kuris norės vasarą skaityti ne tik lengvas knygas, bet ir kažką, kupiną veiksmo ir įtampos. Ši neeilinė knyga, man, beje, labai patikusi, verta skaitytojų dėmesio. Be to, kitais metais kino teatrus pasieks ir knygos ekranizacija, kurios labai laukiu!
Reklama

Komentarų: 1

  Atgalinė citata

  1. TOP 10 vasaros skaitinių | Pamišusi dėl knygų

  Parašykite komentarą

  Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

  WordPress.com Logo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Google photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Twitter picture

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Facebook photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

  Connecting to %s

  %d bloggers like this: