TOP 10 mėgstamiausių filmų

top10wednesdaylongSveiki, mielieji 😉

Šiandien Jums pristatau trečiadieninį dešimtuką, kuris, gali atrodyti, menkai tesusijęs su knygomis – apačioje išvysite 10 mano mėgstamiausių filmų, keli jų bus knygų ekranizacijos!

Ką aš laikau mėgstamiausiu filmu? Tai filmas, kuris yra palikęs gerą įspūdį ir atsiranda jausmas, kad galiu žiūrėti jį dar daug daug kartų. Iš dešimtuko lengvai pastebėsite, jog kaip ir romantiškos knygos, taip ir romantiški filmai yra mano kone mėgiamiausi. Vienus filmus jau galima pavadinti laiko patikrinta klasika, kiti gal ir neturi tokios didelės išliekamosios vertės, tačiau visi šie filmai yra mano mėgiami ir jų peržiūros yra itin geras laiko praleidimo būdas. 🙂

top 10 mėgstamiausių filmų

TOP 10 mėgstamiausių filmų:

  • „The Breakfast Club“ – bene pats mėgstamiausias mano filmas, kurį mačiau tikrai daug kartų. Įvykių centre – penki visiškai skirtingi paaugliai, visam šeštadieniui palikti po pamokų. Tai filmas apie tarpusavio supratimą, suvokimą, kokių esama skirtingų žmonių.
  • „Pamergė pagal užsakymą“ – man tikrai labai patinka romantinės komedijos. O nuo tada, kai pirmą kartą pamačiau šį filmą, kartais vis pažiūriu, pakikenu, pasidžiaugiu dėl veikėjų ir viskas taip smagiai užsibaigia. Ir taip kelis kartus per metus.
  • „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ – keista, gal net juokinga? Galiu pasakyti, kad tai filmas, kurį mačiau daugiausiai kartų savo gyvenime, kartais ir dabar jį su malonumu pažiūriu. Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo spektaklį, pastatytą „Keistuolių teatre“. Žinoma, spektaklis buvo milijonus kartų šaunesnis, bet vis dėlto filmas taip pat labai žavus ir traukiantis savo įdomybėmis. Liūdnomis akimirkomis šis filmas pralinksmina neabejotinai!
  • „Bado žaidynių“ ekranizacijos – myliu „Bado žaidynių“ seriją, ir stebiuosi, kad nė karto nenusivyliau knygų ekranizacijomis. Sakyčiau, filmai gal net eina vis geryn, todėl daug tikiuosi ir iš paskutiniojo (deja) filmo!
  • „Parduotuvių maniakės išpažintis“ – dar vienas labai smagus filmas, kuriame pasakojama apie merginą, priklausomą nuo pirkinių. Protinga (nors kartais taip neatrodo) pagrindinė veikėja, gebanti naująjį darbą susieti su taip mylima mada.
  • „Paskutinės atostogos“ – labai linksmas filmas, nors, atrodo, jis turėtų būti liūdnas, kadangi pagrindinė veikėja sužino, kad serga nepagydoma liga, ji pasiima visas savo santaupas ir išvyksta paskutinių atostogų į prabangų viešbutį. Tikras optimizmo užtaisas! 🙂
  • „The Outsiders“ – dar vienas filmas, sukurtas pagal knygą, kuri, drąsiai galiu sakyti, yra viena geriausių, kokią tik skaičiau. Graži istorija apie draugystę su įtempto veiksmo prieskoniu. Vertas dėmesio filmas. Tikrai.
  • „10 Things I Hate About You“ – šitas filmas, atrodo, jau tapo savotiška klasika, rekomenduojama jaunimui 😀 Labai linksmas filmas, kuris privers juoktis ne vieną, kartu stebint ir ganėtinai saldžią meilės istoriją. Norit ko nors šmaikštaus – tikrai patariu šį filmą!
  • „Operacija Y ir kiti Šuriko nuotykiai“ – prie rusiškos kino klasikos mane pripratino Tėtis (didelis ačiū jam!), kadangi retas mano bendraamžis jau sutinka žiūrėti tokius filmus. O jie išties geruliai! Labai linksmas filmas, kurį, atsiradus galimybei, būtinai pasižiūriu.
  • „Amelija iš Monmartro“ – labai gražus filmas, jau tapęs prancūzų klasika. Amelija – jauna ir naivi mergina, kurios noras padėti žmonėms, atsiskleidžiantis filmo eigoje, įkvepiantis. Rekomenduoju, ypač šaltais žiemos vakarais – turėtų sušildyti! 😉
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: