TOP 10 mėgstamiausių antraplanių veikėjų

top10wednesdaylong

Sveiki, brangūs knygų mylėtojai!

Kad ir kaip bebūtų gaila, vasara jau slenka į pabaigą ir, dėl jau netrukus užgriūsiančios darbų lavinos, ne vienam teks mažinti laiko kiekį, skiriamą skaitymui…

Kad vasaros pabaigos nuotaika neužplūstų taip stipriai, nusprendžiau šiandien Jus supažindinti su mėgiamiausiais antraplaniais veikėjai! Manau, akivaizdu, jog man veikėjai yra bene svarbiausias dalykas knygoje ir aš visuomet stengiuosi atidžiai įsigilinti į kiekvieno herojaus jausmus ir emocijas. Žinoma, pagrindiniai veikėjai yra visa ko ašis, bet, mano nuomone, kai kurios knygos nebūtų tokios geros, jei ne visi pagrindinių veikėjų draugai, pažįstami ar šiaip sutiktieji istorijos eigoje.

Lengvai pastebėsite, jog šiame dešimtuke knygos, kuriose yra aprašomi mano mėgiami herojai, kartosis ir vien todėl nuotraukoje apačioje bus ne dešimt, o aštuonios knygos. Šiam dešimtukui veikėjus buvo tikrai sunku išrinkti, kadangi gerų antraplanių veikėjų yra gausybė, o čia aš pati išsikėliau sau sunkią užduotį – atrinkti jų tik dešimt (na gerai, pastebėsite, jų čia bus daugiau :D)!

Kadangi pasirinkta trečiadieninė tema man labai patinka, smalsauju, kokie gi yra Jūsų mėgstamiausi antraplaniai veikėjai? 🙂

TOP 10 mėgstamiausių antraplanių veikėjų

TOP 10 mėgstamiausių antraplanių veikėjų:

  1. Magnusas Beinas („Mirtinųjų įrankių“ serija) – šis herojus yra jėga! Trūksta žodžių apsakyti, koks Magnusas Beinas yra fainas! Kaip ir pridera burtininkui, jis turi kažką paslaptingo ir traukiančio, todėl skaityti apie šį veikėją yra vienas malonumas! #malec
  2. Finikas Odeiras („Bado žaidynių“ serija) – Finikas man patiko nuo pat pradžių, nors tuomet jis pasirodė itin pasipūtęs, tačiau šio veikėjo žavumas iš karto patraukia akį. Vėliau mes pamatome kiek kitokį Finiką – Finiką, kurio neįmanoma nepamėgti!
  3. Heimičas Abernatis („Bado žaidynių“ serija) – nors iš pat pradžių šis veikėjas pasirodo, kaip didžiulis apygardos girtuoklis, kuo toliau, tuo labiau atsiskleidžia geroji, šviesioji šio veikėjo pusė, žavėjusi mane. Heimičas yra geras, dosnus, kartais kiek sarkastiškas, pasiaukojantis. Šis herojus turi savą cinkelį, kuris ryškus visoje trilogijoje.
  4. Izabelė ir Alekas Laitvudai („Mirtinųjų įrankių“ serija) – šie brolis ir sesuo yra drąsūs ir stiprūs, abu turi savų įdomybių, dėl kurių ir patys veikėjai pasidaro labai įdomūs. Izabelė – mergina kovotoja, kurios silpnybė – rūbai ir batai, na o Alekas – rūpestingas jaunuolis, turintis problemų dėl savo jausmų.
  5. Kambarinės Ana, Lusė ir Merė („Atrankos“ serija)- merginos, kurios davė man patikusiai serijai žavumo ir linksmumo. Visos trys kambarinės buvo atsidavusios pagrindinei veikėjai Amerikai, kuri joms atsidėkodavo pagalba ir rūpesčiu. Ana, Lusė ir Merė – be galo šaunios ir drąsios veikėjos!
  6. Radaras („Popieriniai miestai“) – kaip ir daugelis kitų knygos veikėjų, Radaras buvo protingas ir turėjo įdomų pomėgį – vaikinas vis pildydavo internetinį puslapį, kuris, atrodo, yra lyg Vikipedijos atitikmuo.
  7. Aizekas („Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“) – Heizelės ir Ogasto aklas draugas, kurio žodžiai keletą kartų mane privertė dar stipriau raudoti beskaitant knygą ar bežiūrint filmą. Aizekas aprašomas nuoširdus ir tikras paauglys, kadangi vaikino gyvenime taip pat nestigo jaunatviškų problemų.
  8. Džordan („Ko aš nepasakiau“) – drąsi ir neieškanti žodžio kišenėje pagrindinio knygos veikėjo Džeiko sesuo, kuri vis padėdavo broliui. Mergina turėjo savo smarkuoliško šarmo, kuris vis pasijusdavo skaitant knygą.
  9. Limonadas („Autsaideriai“) – vidurinysis brolis pagrindinio veikėjo Ponio šeimoje. Limonadas yra visų numylėtinis: merginas jis traukia žavumu, o vaikinus – ryžtu ir drąsa ar neblogu humoro jausmu. Nors kartais atrodo, jog Limonadas lieka neutralus šeimos ginčų metu, vis dėlto broliai jam yra svarbiausi žmonės ir jis taip pat viską sunkiai išgyvena, kaip ir Ponis su Darelu.
  10. Nevilis Nevėkšla (Hario Poterio serija)– tai berniukas (kiek vėliau – vaikinas), kuriam, deja, likimas iškrečia daug pokštų ir Nevilis patenka į nemažai kurioziškų situacijų, kuriose man šio veikėjo pasidaro be galo gaila. Visgi šis herojus yra geras, draugiškas ir nuoširdus ir jo, manau, neįmanoma nepamėgti. 🙂
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: