TOP 10 fantastinių knygų

top10wednesdaylong

Sveiki!

Pagaliau sulaukėme  sausio TOP 10 trečiadienio, kurio labai nekantriai laukiau!

Šiandien pristatau Jums 10 fantastinių knygų, tačiau ši tema reikalauja ir šiokio tokio paaiškinimo. Prie šios temos galėčiau priskirti ir kitokių knygų – “Bado žaidynes“, “Divergentę“, kurias kai kurie priskiria prie fantastikos žanro, tačiau man tai pirmiau – distopijos žanro atstovės. Šiame dešimtuke karaliauja knygos, kuriose yra burtininkų, vampyrų, zombių, vilkolakių ir dar įvairių būtybių!

Gero skaitymo! 🙂

TOP 10 fantastinių knygų

TOP 10 fantastinių knygų:

 1. J. K. Rowling HARIO POTERIO serija – keista? Tikrai ne! Serija, nukelianti mus į pasaulį, kupiną nuotykių, pavojų ir magijos! Ko dar gali reikėti? Taip, žinoma, tai taip pat istorija apie nuostabią draugystę.
 2. Rick Yancey „Penktoji banga“ – vyksta apokalipsė ir jos kaltininkai – ateiviai. Fantastikos ten tikrai daug, taip pat kaip ir veiksmo, netikėtų siužeto posūkių ir romantikos (na, jos truputį mažiau, bet nuo to knyga tikrai ne blogesnė). Skatinu Jus, jei dar to nepadarėte, perskaityti šią knygą, kadangi jau tuoj tuoj kino teatruose pasirodys ir ekranizacija!
 3. Isaac Marion “Warm Bodies“ – geriausia knyga, skaityta 2015-aisiais, kurioje karaliauja zombiai. Pagrindinis veikėjas R neprisimena nieko iš savo praeito gyvenimo, jis nepamena, kaip mirė. Šį zombį kankina egzistenciniai klausimai, kadangi jis nori būti gyvas ir jis nori būti žmogumi. Super knyga!
 4. Victoria Aveyard „Raudonoji karalienė“ – viena laukiamiausių 2015-ųjų knygų, kuri patenkino visus mano lūkesčius. Tai knyga, kurioje netrūks nei paslapčių, nei melo pinklų, todėl kiekvieną minutę reikia būti pasiruošusiam naujienoms. Įvykių sūkuryje – Mara, mergina iš vargingos šeimos, kuri, jai pačiai netikėtai, sužino, jog turi stebuklingų galių. Ganėtinai tamsi ir įtempta knyga. Labai rekomenduoju!
 5. Maggie Stiefvater „Virpėjimo“ serija – istorija, kurios pagrindinė detalė – vilkolakiai/vilkai. Serija privertė mane pamėgti šias būtybes. Tai romantiška istorija apie vilkolakio ir merginos meilę, kurioje netrūksta įdomių posūkių ir plot twistų. Saldi istorija su rūgščiu fantastikos prieskoniu.
 6. Cassandra Clare „Kaulų miesto“ serija – laaabai linksma serija! Nors ten vyksta baisūs dalykai, žūsta žmonės, skaitydama serijos pirmąsias tris dalis begales kartų kikenau. Šešėlių medžiotojai – žmonės, turintys ypatingų gabumų, kasdienybė susiduriantys su keisčiausiomis būtybėmis. Viskas pasisuka netikėta linkme, kai į šį pasaulį įžengia paprasta mergina Klarė. Beje, vos prieš savaitę JAV pasirodė ir serialo “Shadowhunters”, paremto paminėta knygų serija, pirmoji serija. Nekantrauju ją peržiūrėti!!!
 7. Susan Ee serija „Penryn ir laikų pabaiga“ – visai neseniai mano pagaliau užbaigta serija, su viską griaunančia pabaiga. Vyksta apokalipsė, miestai griūva, o pasaulį nori valdyti angelai, t. y. išžudyti žmones. Įtempto veiksmo knyga, priversianti įsikibti į ją taip, jog neįmanoma kūrinio bus paleisti iki pat pabaigos.
 8. Charlaine Harris „Sukės Stekhaus“ serija – juodojo humoro, vampyrų ir visokių kitokių padorų pilna serija. Tiesa, nesu pabaigusi serijos iki galo, mat joje yra 13 knygų, bet tai darau ne veltui – norisi karts nuo karto skaitymo rutiną paįvairinti būtent šia knygų serija. Pagrindinė veikėja Sukė gali skaityti žmonių mintis, tačiau viskas yra visai kitaip su vampyrais, kurių net emocijų mergina negali suprasti (nes, na, tai sudėtinga. Jie juk vampyrai). Labai šmaikšti, kurioziškų situacijų kupina serija.
 9. Mats Strandberg ir Sara B. Elfgren „Ratas“ – švedų autorių dueto knyga, kurioje viešpatauja raganos! Šešios visiškai skirtingos paauglės turi sugyventi vardan bendrų tikslų. Jas vienija vienintelis dalykas – raganystė. Labai įdomi, unikali knyga. Man labai patiko!
 10. Matt Haig „Radliai“ – knyga, kurioje pasakojama apie vampyrų šeimą, jos santykius, kiekvienam šeimos nariui iškilusias problemas. Neįprasta, nematyta knyga, kurią taip pat rekomenduoju!

Komentarų: 1

  Atgalinė citata

  1. Sezono santrauka: 2015-16 m. ŽIEMA | Pamišusi dėl knygų

  Parašykite komentarą

  Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

  WordPress.com Logo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Google photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Twitter picture

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Facebook photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Connecting to %s

  %d bloggers like this: