Pamišėliškas skaitymo iššūkis 2017: patarimai ir TBR!

 Sveiki!

Visai nedaug laiko liko iki pamišėliško skaitymo iššūkio! Vis dar visus norinčius kviečiu prisijungti!

Na, o aš šiandien dalinuosi knygomis, kurias žadu kitos savaitės metu perskaityti. Visko gali būti, kad eigoje nuspręsiu kažką pakeisti, pridėti, koreguoti, tačiau dauguma knygų, manau, liks tokios pačios. O gal net ir visos 🙂

IMG_2237

IMG_2238

 • Realistinė knyga: Markus Zusak „Knygų vagilė“ (abejojau dėl to, jog skaičiau, kad istorijos pasakotoja – mirtis, tačiau nemanau, kad tai jau užsiskaito, kaip fantastinis elementas, mat goodreads rašoma, kad knyga istorinė, apie fantastiką neužsimenama.
 • Knyga su iliustracijomis: Marjane Satrapi „Persepolis“ – grafinis romanas.
 • Knyga iki 200 psl.: Vilė Vėl „Pereik tiltą, kvaily“ – norėjau visai kitos knygos, tačiau neradusi jos, kapsčiausi giliau, ir radau bibliotekoje šią.
 • Ekranizuota knyga: David Ebershoff „Danų mergina“
 • Knyga su vieta/vietovardžiu: Paula Hawkins „Mergina traukiny“
 • Ilgai lentynoje užsibuvusi knyga: manau, kad taip pat „Mergina traukiny“, tačiau žiūrėsiu, jei matysiu, kad turiu laiko, griebsiu ir 6 – ąją knygą 🙂

 

Pernai metais, manau, kad man nusisekė šis iššūkis, įgyvendinau savo išsikeltus tikslus, keli dalyvavusieji rašė, kad taip pat įveikė tai, ką žadėjo. Kokie gi būtų read-a-thon palengvinantys patarimai?

 • Nebijokite kažko keisti eigoje. Jei matote, kad nespėjate, galite pasiimti trumpesnę knygą ar kažkokiam kūriniui pritaikyti kelis iššūkius.
 • Bent keletą kartų užsiimkite fizine veikla: išeikite pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiu, pasimankštinti ar valandą praleiskite sporto klube – tai padės smegenims pailsėti ir į knygą kibsite lyg naujai gimę!
 • Nelyginkite savęs su kitais skaitytojais, kadangi tai gali „numušti motyvaciją“ – kiekvienas žmogus yra kitoks ir tai yra puiku! Pavyzdžiui: aš esu gana lėta ir ne visuomet atidi skaitytoja, dėl to man sudėtinga įsiminti mažesnes detales. Tačiau viskas yra gerai!
 • Linksmai leiskite laiką! Tai yra visų svarbiausia! Tai nėra konkursas, o linksmesnis ir įdomesnis laiko praleidimo būdas su knyga rankoje! Tad jei Jūsų tai nemotyvuoja, derėtų pamąstyti, ar verta dalyvauti iššūkyje 😉
 • Patarimai iš praeitų metų iššūkio: https://pamisusidelknygu.wordpress.com/2016/07/23/pamiseliskas-skaitymo-issukis-2-tbr-patarimai-ir-kt/

Ką gi, skaičiuojame paskutines akimirkas iki iššūkio pradžios ir mąstykite, ką pasirinksite skaityti šios savaitės metu! Kuo nuoširdžiausiai visiems linkiu sėkmės!

-Greta

P. S. dar patarimų iš booktube:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: