Knygų mugė 2018: kuklūs įspūdžiai ir papildymas!

Sveiki, mieli knygų mylėtojai!

Nors knygų mugė praūžė jau prieš beveik porą savaičių, atradusi laisvo laiko skubu papasakoti, kaip man sekėsi!

Šie metai išsiskyrė, nes mugėje dalyvavau dvi dienas. Bet apie viską nuo pradžių!

Ketvirtadienis! Su drauge vykome iš pat ryto, ko taip pat mano gyvenime niekad nėra buvę 🙂 Norėjome spėti į atidarymą, pagal laiką buvo viskas gerai, tačiau pamačiusios susigrūdimą, nusprendėme, kad į vidų nepakliūsime, tad pasukome pirmajam ratui tarp leidyklų stendų. Apžiūrėjusios beveik visas sales (3, 4 ir 5), nuėjome į renginį. Tai buvo diskusija „Kultinis literatūrinis herojus – svetimas džiugina, savas piktina?“ – kaip ir visuose renginiuose apie vaikų literatūrą, nesinorėjo, kad pokalbis baigtųsi, nes liko tiek daug neapkalbėta ir neišgirsta, tačiau, kaip diskusijos moderatorė Inga sakė, atsirado naujų temų naujiems pašnekesiams 🙂

Po renginio prasidėjo knygų pirkimo metas, tačiau galiu pasakyti, kad mugę tądien palikau tik su dviem knygom, 16 – a atvirukų ir „Tarp pilkų debesų“ plakatu!

Tarp renginių nusprendėme atsipūsti, paskanavome „Thierry“ kepyklėlės, kuri šiemet mane taip pat nudžiugino savo buvimo, užkandžių, išgėrusios kavos, dar kartą naršėme po didžiajame pastate esančias sales.

14 val. apsilankiau Ilonos Ežerinytės knygos „Verksnių klubas“ pristatyme. Esu skaičiusi šios autorės pirmąją knygą paaugliams, ši man atrodo artimesnė ir jau svarstome ją aptarti knygų klube 🙂 Man patiko, kad diskusijoje paliesta buvo ir biblioterapijos tema, kuri jau mane netrumpai itin domina.

Šeštadienį mugėje pabuvojau gal tik porą valandų, į renginius galų gale nusprendžiau nebeiti, tik prasiėjau dar kartą pro stendus, mąsčiau, gal kas patrauks akį ir galiausiai įsigijau „Vėjo nublokšti“ abi dalis. Esu patenkinta šiuo savo pirkiniu, nes vis per LIBIS sistemą pažiūrinėdavau ir nerasdavau, kad bibliotekoje būtų pirma dalis, tuo tarpu antrosios net kelių leidimų po keletą egzempliorių 🙂

O dabar pristatau tai, ką įsigijau!

IMG_3468
IMG_3469

IMG_3446

Kokie Jūsų įspūdžiai iš knygų mugės? Kokių knygų parsivežėte namo? Pasidalinkit! 😉 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: