Pamišusiai dėl knygų – 7!

Fiesta Bouquet • Flower Delivery Phoenix

Net keista, kai pagalvoju, kad jau tiek daug metų praėjo nuo šio tinklaraščio sukūrimo. Kadangi tai įvyko dar būnant mokykloje ir ne visai vyresnėse klasėse, o tik artėjant link jų, turėjau daugiau laiko ir dažniau skaitydavau bei rašydavau apie tai, ką skaitydavau, dėl ko kartais dabar paliūdžiu, nes norėtųsi ir tą, ir tą daryti dažniau. Visgi kad ir kaip mėgčiau savo studijas, jos savaime suprantama trukdo mano skaitiniams, knygoms, kurias savo nuožiūra imu ir skaitau, bet nesinori ir pernelyg savęs spausti, nes kitaip visai noras dings. Na, jei yra kas mane seka ilgiau, turbūt visa tai skamba pažįstamai, nes dėl panašių dalykų skundžiausi dar pernai, per šeštąjį gimtadienį 😀 Niekas nepasikeitė, aš vis dar nerimauju dėl to, o ką daryti su apžvalgomis, kurios būtų visai kitokios, jei jas rašyčiau dabar, vertinimais, kurie kardinaliai skirtųsi dėl proto ir amžiaus, kurie irgi pasikeitė per šiuos septynerius metus. 

Turbūt įsimintiausias šių metų dalykas, kalbant apie Pamišusią dėl knygų, yra instagramo paskyros susikūrimas (jei dar nesekate manęs, kartais ir ten atsiduriu! Nuoroda yra šoninėje juostoje). Nors aš šiaip su naujais žmonėmis ne taip lengvai bendrauju ar pažindinuosi, kažkoks bendruomenės jausmelis atsirado, nors kad ir kaip man kartais beatrodo, kad aš jį sau mintyse ir susikūriau. Bet kokiu atveju yra smagu būti arčiau bendraminčių, matyti kitų skaitinius ir kartu parodyti savuosius. 

Tad ateinantiems metams labiausiai sau norėčiau palinkėti ne daugiau aktyvumo, nes čia jau kaip išeis, tačiau daugiau gerų ir skaitymo malonumą atnešančių skaitinių! Kartais atrodo, kad jau nieko nebesinori, kai skaitau su darbu susijusius skaitinius ar studijoms, nors ir ten tikrų perlų neratai randu, norisi priartėti prie tos aštuntokės Gretos, kuri drebančiomis rankomis kūrė tinklaraštį, bet iš visos širdies mylėjo skaitymą ir rašymą apie tai, ką perskaito.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: